אודות

נעים מאד, אני אמנון,

כלכלן עם תואר שני במינהל עסקים ויועץ מוסמך לכלכלת המשפחה. ניסיון רב בניהול כספים בתעשייה וגופים שונים בארץ. חבר באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל.

בחמש השנים האחרונות העברתי עשרות משפחות מחיים של מינוס וחובות לחיים של פלוס, איכות חיים, שקט נפשי ובטחון כלכלי.

התהליך שאני מציע הנו בעצם תכנית יעוץ אישית הכוללת 6 פגישות פרונטליות הנפרשות על תקופה של כ 6 עד 9 חודשים. בשיחות שנקיים אבחן מקרוב את התנהלותכם הכלכלית עפ"י הרגלי הצריכה שלכם, התייחסותכם לנושא הכסף ועפ"י ניתוח מדוקדק של דפי הבנק, דוחות כרטיסי האשראי ומסמכי ההלוואות שנטלתם. במהלך הליווי תקבלו ממני כלים פשוטים ויעילים איך לנהל את הכסף שלכם, איך לבצע בקרה על ההוצאות שלכם ואיך לנהל את תזרים המזומנים שלכם.

הליווי הכלכלי יעשה בשותפות, באמפטיה, בחוסר שיפוטיות ומתוך ראייה מקצועית רחבה, בשילוב ניסיון רב ומחויבות ליצירת ביטחון כלכלי בעתיד
אני מאמין כי כל משפחה יכולה למצות את המשאבים הכלכליים היחודיים שלה על מנת להגשים את המטרות, היעדים והחלומות שלה.

אני מבטיח יעוץ מקצועי, אובייקטיבי, לא שיפוטי ובמחיר נמוך ביחס לחסכון של עשרות עד מאות אלפי שקלים שתשיגו באמצעות תהליך היעוץ שלי.

הערכים שאני מביא ליעוץ הכלכלי שלי:

מקצועיות– מתחייב ליעוץ המקצועי ביותר המשלב את הניסיון הרב שלי ככלכלן ואיש כספים בתעשיה והן את הניסיון שלי כיועץ ומאמן מוסמך לכלכלת המשפחה שטיפל עד היום בהצלחה רבה בעשרות משפחות.

חוסר שיפוטיות – מתחייב שאהיה קשוב, נטול שיפוטיות ואמפטי לקשיים שלכם ולסיפור שמאחורי המספרים.  אעזור לכם לצאת מתוך אזור הנוחות שלכם ולקבל החלטות נכונות, עקביות ומתמשכות.ביעוץ אשלב תכונות של כלכלן ופסיכולוג, אנליטי וקר בניתוח הכלכלי מחד וקשוב ומבין מאידך.

פשטות– מתחייב להציג בפניכם את הנתונים והפתרונות שלי בבהירות ובגובה העיניים ולתת לכם כלים פשוטים מחד ויעילים מאד מאידך שישמשו אתכם לניהול הכסף שלכם בצורה חכמה.

הצלחה– מתחייב ב 100% להצלחת התהליך ולכן היעוץ ימשך עד אשר תרגישו כי הצלחתם והפקתם את מירב התועלת מהתהליך.

נגישות– אני מתחייב להיות נגיש ללקוחותיי הן במהלך תהליך היעוץ, בין הפגישות (בסלולרי, בוואטסאפ ובדוא"ל) והן לאחר סיומו. מתחייב לעזור בכל שאלה או התייעצות ללא עלות גם בהמשך. במידה ונדרשת פגישת רענון/התייעצות אקיים אותה גם ללא עלות.