מחפשים פתרון לצאת מהמינוס?

מגיע לכם לחיות עם רוגע נפשי וליהנות מחיי משפחה ללא דאגות
כל מה שאתם צריכים זה לדעת לנהל תקציב משפחתי.
חבל על כל יום של מינוס בבנק כשהריבית הולכת וגדלה!!

הקדישו כמה רגעים למילוי הטופס, ונשוחח על הכל
כי מגיע לכם לחיות ברווחה כלכלית

ניתן גם לפנות טלפונית 054-6758611
בשבילכם זה 100% רווח ובשבילי זו שליחות!

  • אתם הולך לצאת מהמינוס - ובגדול !

  • אתם תישן הרבה יותר טוב בלילה

  • תפסיקו את התסכול הכלכלי ותפחית דאגות

  • תלמדו מה זה "לשלם בכיף" ולקנות בראש שקט

  • תצליחו להגשים יותר חלומות

  • תרשו לעצמך הרבה יותר

  • תקבלו ארגז כלים מעשיים ופתרונות להתנהלות כלכלית נכונה

  • יעוץ מכלכלן בכיר מומחה לכלכלת המשפחה

מתלבטים?
הנה כמה סיבות טובות להתקשר אלינו:

לקוחות שעברו תהליך אצלי מספרים:

גליה וערן, נתניה
אין ספק שהמפגשים אתך שינו לנו את תפיסת החיים, את ההערכה לכסף ואת ראיית המצב הכלכלי. אנחנו רק בתחילת הדרך, אבל כבר יש שינויים לטובה. המפגשים אתך העניקו לנו ראיה מורחבת על המצב הכלכלי הנוכחי וגם העתידי. הזכות המפגשים אתך החלטנו לקחת הנושא ברצינות ואנחנו מרגישים שאנחנו מתחילים לצעוד בדרך הנכונה

קרן וניר, נתניה
כשהגענו לאמנון לפגישה הראשונה היינו בקטסטרופה כלכלית... המינוס חנק ההלוואות תפחו ובעיקר היינו מיואשים מאוד ואובדי עצות!! תוך שבועות בודדים הבנו כי יש דרך אחרת. קיבלנו כלים מדהימים מאמנון שליווה אותנו עם חיוך ובטחון בדרך. היום חצי שנה אחרי אין לנו מינוס!!! אנחנו מחזירים הלוואות!! ויש לנו חיסכון!!!! אפשר לומר שאמנון הציל אותנו מקריסה ובנה לנו ולילדינו עדית איתן.

קרן ואייל, תל אביב
לאחר חיפושים רבים אחר מישהו שיעזור לנו לעשות סדר בכלכלת הבית, הגענו את אמנון אשר ברגישותו הרבה, סבלנותו ומקצועיותו, סייע לנו להבין את מצבנו, לבנות תכנית כלכלית ולעשות שינוי בהתנהלותנו הכלכלית... התהליך נעשה תוך כדי הקשבה, הבנת הצרכים והקניית אמונה וכלים שעזרו לנו בתהליך. אין ספק שללא עזרתו המסורה, לא היינו מצליחים לעשות שינוי ולצאת לדרך חדשה.

דנה הרצליה
לפני הפגישות הייתי חסרת אונים עם מינוס גדול בחשבון וחוסר שקט נפשי.
אני רוצה להודות לך על הכוונה וכלים החדשים שקיבלתי ממך. לאחר הפגישות אתך יישמתי הכל והתוצאות היו מידיות!
היום אני בפלוס עם בטחון כלכלי ורוגע נפשי בזכותך. ישר כוח.

אמנון היקר !!!
מאז שהכרנו אותך חיינו השתנו !!
אחרי שנה של עבודה קשה הגענו לנקודה בחיים של שקט נפשי וכלכלי. הצלחת להוביל אותנו בדרך שלך ואמונה שלך  לדרך המלך ... ללא ספק לחשיבה כלכלית נכונה, לראייה אופקית ורחבה להציב מטרות ולהצליח להאמין בעצמנו ולהגשים אותן בן אם זה בפן המקצועי או הכלכלי !
פגשנו אנשים אבל כמוך לא פגשנו אדם שכל כולו נתינה ורצון לעזור. לא מעניין אותך ההכנסה שלך ומה תרוויח בכיס בסוף הרווח שלך זה ההצלחה שלנו וזה אמת ולא רק אמירה או קלישאה. ישבת ימים כלילות למציאת פיתרון לכל הוצאה כבדה או התייעצות שהצבנו בפנייך !!
קשה בימנו למצוא אנשים אמינים כמוך .. היום שאנחנו בסיומו של תהליך אתה לא מוותר לנו ועדין עוקב אחרינו שלא נגיע שוב למבוי סתום או לנקודות ההתחלה 
שומר עלינו שתמיד תחייה מבחינה כלכלית תמיד בפלוס אין מינוס לא יודעים מה זה !!! ושרק ימשיך כך כאחת שהייתה אנטי כל התהליך הזה ובאה עם חוסר אמונה לשלם למשהו ולצאת ממימנוס חוזרת בי ובענק שאנשים כמוך ראויים לפרסום ואם אתם זוג צעיר או מבוגר יותר ויש בעיות כלכליות ונודע באמת שזה משפיע לנו על הזוגיות אמנון שחר זה השם שישנה לכם את החיים ללא ספק 
מגיע לך את כל ההצלחה בעולם
אוהבים ומעריכים סיוון ומעוז

אמנון היקר,
ברצוננו להביע את תודתנו עמוקה לך על הרצינות והירתמות למשימה שבהחלט לא הייתה פשוטה

לפני כשנה לערך, נכנסנו לתהליך, גילינו אדם מקסים, מקצועי . היית  מאחורינו לאורך כל הדרך, לא התייאשת  גם כשהיה קשה , לשמחתנו , אנו בקשר עד עצם היום הזה. אלמלא טיפולך האנושי והמקצועי, קרוב לוודאי שלא היינו נחלצים מהמצב בו היינו. הדרך עדיין ארוכה אך, בעזרתך בהחלט רואים את האור בקצה המנהרה.

 

בברכה א.ר' מ.פ

amnonshahar.com

054-6758611

כל הזכויות שמורות ל-"אמנון שחר" ליווי, יעוץ ואימון לכלכלת משפחה

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now