054-6758611

שמי ש' אני נשואה לא'  מזה 12 שנה יש לנו יש 3  ילדים והרביעי בדרך. שנינו עובדים במשרות טובות יש ברשותנו בית פרטי עם משכנתא.

 הגענו לאמנון לאחר ניסיונות רבים לצאת ממינוס שליווה אותו למעלה משנתיים, חווינו עליות וירידות בתחום הכלכלי ולא צלחנו את נושא כלכלת המשפחה באופן נכון יציב ורגוע. העיסוק המתמיד במינוס וכיצד לכסות אותו גזל ממנו אנרגיות רבות ואף העיב לא מעט על הזוגיות והמשפחה הגרעינית, כמו גם נמנענו מלהגשים חלומות ויעדים בשנתיים הללו בעקבות המינוס ,הרגשנו שאנו מתרחקים מהחלומות שלנו.

חיפוש קל באינטרנט ובפייסבוק הוביל אותנו לפנות לאמנון ולקבל את עזרתו, כבר בשיחת הטלפון הראשונה אמנון גילה אמפאתיה ואהדה למצבנו והשרה ביטחון רב ואמונה בנו כבני זוג .

לאחר שיח טלפוני קצר קבענו להיפגש, ומשם התחיל תהליך צמיחה גדול. אמנון קיבל אותנו במאור פנים, ערך איתנו שיחה מקצועית ואמפאתית ובעיקר תמך והאמין בנו. אמנון לימד אותנו להתנהל כלכלית באופן נכון ורגוע, אמנון היה שותף לקבלת החלטות שנאלצנו לקבל בתקופת הליווי, ובזכותו לאחר חצי שנה יצאנו מהמינוס.

אין ספק כי היציאה מהמינוס היא בזכות אמנון וכל כך מרגש לראות פלוס בעובר ושב.

במהלך תקופת הליווי עם אמנון יכולנו להיוועץ עימו חופשי, תמיד הוא היה קשוב ייעץ ועזר לנו עם שיקולי הדעת המשפחתיים והכלכליים, אמנון נטע בנו את היכולת להאמין בעצמנו, אמנון לימד אותנו כלים חדשים לניהול כלכלת בית , אמנון לימד אותנו להשתמש ביצירתיות שלנו ולמצוא מקורות הכנסה פאסיבים, אמנון לימד אותנו לא לוותר על החלומות והיעדים שלנו ובד בבד להתנהל באופן נכון במסגרת תקציב. אמנון השקיע רבות בתהליך שלנו, ניתח את ההתנהלות שלנו באופן מקצועי ועם היבט כלכלי מובהק, שיקף לנו את מצבנו ועזר לנו לעשות בחירות נכונות בהתנהלות הבית.

אמנון אפשר לנו ליצור עימו קשר באופן חופשי ובלתי מוגבל, אפשר לנו לשאול שאלות בכל תחום ותמיד קיבלנו מענה.

כיום לאחר 9 חודשים בתהליך אני ובעלי מרגישים הצלחה גדולה, האמונה שלנו בעצמנו חזרה הביטחון הכלכלי חזר, ואנו מתחילים להסתכל על החלומות והיעדים בחזרה.

אין ספק שההתגייסות של שנינו לתהליך העקביות בדיווחים ושיתוף הפעולה שלנו אחד עם השני וביחד עם אמנון אפשרו לנו לעבור את התהליך בצורה טובה. היו אתגרים בדרך ואנו צופים אתגרים בעתיד, יחד עם זאת קיבלנו כלים טובים וליווי מקצועי מציין מאמנון שיעזרו לנו להתמודד עם כל אתגר ומכשול.

ממליצים בחום רב על אמנון כיועץ ומלווה לכלכלת המשפחה ובכלל כבן אדם, לאמנון יש ארסנל של תכונות חיוביות, וכן ניסיון וידע רב שצבר במהלך חייו לסייע ולעזור לכל אחד בתחום, אמנון באדיבות ליבו,במקצועיות ובחן רב מצליח לגרום להרבה אנשים, ומשפחות לצלוח את נושא כלכלת המשפחה.

זכות גדולה מאוד נפלה בחלקנו לעבור את התהליך הכלכלי דווקא עם אמנון, אנו שמחים בבחירה בו וממליצים עליו בחום רב!

בברכה

ש' וא'.

לקבלת פגישת ייעוץ בחינם התקשרו עכשיו 054-6758611 או הכניסו את פרטיכם

amnonshahar.com

מוזמנים לדבר איתי גם בפייסבוק

website-icons_Social-Media_01.png

054-6758611

כל הזכויות שמורות ל-"אמנון שחר" ליווי, יעוץ ואימון לכלכלת משפחה

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now